Fibes to legendarny amerykański producent specjalizujący się w latach 70 w zestawach wykonanych z akrylu i fiberglassu. Na początku lat 90 firma zmieniła właściciela i rozpoczęła produkcję zestawów wykonanych na bazie klonowych korpusów Jasper, a po kilku latach zakończyła działalność. Sprzedawany przez nas zestaw pochodzi właśnie z tych lat. Przybliżony rok produkcji: 1994. Nazwa wykończenia: Turquoise Sparkle – okleina Delmar. Made In USA

Sklejka klonowa najwyższej klasy, obręcze Power Hoops, cały osprzęt produkowany w USA specjalnie dla Fibesa (nie-OEM), tom 13” i centrala niedziurawione. Bębny bardzo rzadkie, dostępne obecnie w zasadzie tylko w USA, na wszystkich zagranicznych forach opisywane są jako rewelacyjne, brak negatywnych opinii.

Konfiguracja:

– BD 24” x 18” – niedziurawiony
– TT 13” x 10”
– FT 16” x 16”
– FT 18” x 16”

– Holder-clamp kulowy do toma 13”
– Nogi do floortomów

Stan bębnów: 9/10 – prawie jak nowe. Na okleinie brak rys i pęknięć, sklejka zdrowa i super czysta w środku, chromy bardzo ładne, wypolerowane. Wszystkie elementy oryginalne.

Membrany: na tomach Aquarian Classic Dot – nowe / Evans Resonant 13” + 16”, Aquarian Classic Clear, na centrali Aquarian Super Kick II / Fibes rezo.
Przepiękny zestaw dla każdego fana hard/heavy, klasyczne rozmiary, super kolor.

Cena: 7999zł

A tak brzmi nasz Fibes w Vintage Teście BeatIt:

Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio

Translate »