Premier – perkusja White Marine Pearl Vintage – 22″, 14″, 16″

Premier z końcówki lat 50. Korpusy brzozowe z bukowymi pierścieniami wzmacniającymi typu solid. Bardzo rzadki zestaw z pierwszych, powojennych lat produkcji zachowany w ładnym stanie i w dużym stopniu oryginalny.

Przybliżony rok produkcji: 1958. Nazwa wykończenia: White Marine Pearl. Made In England.

Klasyczne, vintage’owe bębny dla wymagających, idealne do studia i na scenę.

Konfiguracja:

– BD 22” x 14″ - pre international
– TT 14” x 9,5”
– FT 16″ x 16” - pre international

– Nogi do floortoma
– Statyw werblowy do toma 14"

Stan bębnów: 8-/10. Okleina bez uszkodzeń, ładnie błyszcząca, osprzęt wypolerowany, bez pittingu, sklejka zdrowa. Okleina miejscami wyblaknięta (głównie na tomie 14") zróżnicowana odcieniem. Clawhooki i śruby centrali wymienione na nowe odpowiedniki, śruby tomów również na klasyczny kluczyk perkusyjny. Brak tłumików, otwory zaślepione.

Sprzedawany zestaw nie jest w stanie kolekcjonerskim i widać po nim 60 lat muzycznego "życia".. Zestaw jest po kapitalnym czyszczeniu i odświeżeniu, jest w pełni sprawny i brzmi wyśmienicie. Centrala od nowości nie posiada nóg - sprzedający otrzyma komplet nóg montowany na obręczach lub klasyczne (do własnoręcznego montażu) - do wyboru.

Membrany: na tomach: 14" - WS Classic Coated/ Classic Clear - nowe, 16" - Remo Ambassador Coated - nowe, na centrali oryginalne naciągi skórzane.

4599zł

MW-Vintage Mateusz Wysocki
ul. Skrajna 19, 62-100 Wągrowiec
sklep@mw-vintage.pl

Translate »