Nazywam się Mateusz Wysocki i wielu z Was na pewno kojarzy mnie ze sklepu perkusyjnego Avant Drum Shop z Poznania, który wspólnie z Danielem Karpińskim prowadziliśmy w latach 2006-2017. Jestem również autorem cyklu felietonów “Avant Drum Stories” ukazujących się w “Magazynie Perkusista” w latach 2010-2012 (obecnie na portalu Beat It) oraz blogerem na blogu “My groove“.

Ukończyłem II stopnie szkoły muzycznej w klasie perkusji, na poznańskiej scenie muzycznej współpracowałem z zespołami Lumikulu Aj, Żelki, Paintherapy! i Mokrofon, obecnie zaś gram w pop-rockowym All Is One oraz post-progresywnym Neons Of 101.

Perkusja i historia to moje dwie największe pasje, jestem im oddany w każdej dziedzinie swojego życia, dlatego też postanowiłem otworzyć MW-Vintage .

MW-Vintage to jedyne w naszym kraju miejsce, w którym można kupić w pełni odrestaurowane instrumenty perkusyjne takie jak: zestawy, werble, talerze i hardware, których wiek to przynajmniej 30 lat (jest to tak zwany sprzęt “vintage”). Perkusje z lat 60, 70 czy 80 bardzo często cechuje solidna jakość wykonania i przede wszystkim wyjątkowe i nietuzinkowe brzmienie, które na całym świecie ma wielu zwolenników.

Klasyczny sklep muzyczny towar kupuje od dystrybutora, a sprzedając go później klientowi detalicznemu często korzysta ze zdjęć, opisów i materiałów audio-video pochodzących od producenta. Producent swoje wyroby wysyła drogą morską lub lotniczą, zanim wymarzony instrument dotrze do Ciebie zdąży zwiedzić kilka magazynów, porty, odprawy celne, od wielu ludzi zależy czy dotrze “w jednym kawałku” na czas i czy spełni Twoje oczekiwania. Decydując się na otwarcie MW-Vintage od samego początku przyświecała mi idea, aby każdym z tych etapów móc zająć się osobiście. Zakup, przywiezienie z zagranicy (często ponad 1000 km), ewentualny serwis czy czyszczenie, zrobienie zdjęć, nakręcenie testu video, obsługa Klienta, pomoc posprzedażowa. Tylko w ten sposób wiem, że oferowane przeze mnie instrumenty i usługi są możliwie najwyższej jakości.

Kupując ode mnie instrument masz 100% pewności, że jest on sprawny i gotowy do natychmiastowego użytku; koncertu, sesji w studio czy do codziennych ćwiczeń.

Zależy mi na Twoim zadowoleniu, dlatego każdy instrument opisany i przedstawiony jest w miarę moich możliwości jak najbardziej dokładnie i rzetelnie, niemniej jednak małe błędy mogą się czasami zdarzyć, za co z góry przepraszam.

I ostatnie – kupując w MW-Vintage wspierasz legalny, polski, rodzinny interes prowadzony z sercem, uczciwością i pełnym oddaniem dla pasji.

Nasza aktualna oferta znajduje się zawsze w serwisach:

Olx.pl

https://mw-vintage.olx.pl/

Allegro.pl

https://allegro.pl/uzytkownik/Powerdrum

Reverb.com

https://reverb.com/shop/mw-vintage-poland

Zapraszam do kontaktu i na zakupy.

 

MW-Vintage Mateusz Wysocki
ul. Skrajna 19, 62-100 Wągrowiec
+48 516 166 553
sklep@mw-vintage.pl
Translate »